Місто Коростень здобуло звання «Energy expert» – БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

Місто Коростень здобуло звання «Energy expert»

Енергоменеджер Коростеня Ганна Бабська та начальник управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради Олексій Жилін у складі команди Житомирського консорціуму відвідали міжнародну конференцію «ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ: підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі», що проходила 21-22 березня в м. Дніпро, інформує сайт Коростень Сьогодні з посиланням на Коростенську міську раду.

Міжнародна конференція проходила під егідою Дніпропетровської обласної ради за фінансової підтримки Федерального міністерства міжнародного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамкам проектів українсько-німецького співробітництва «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» та «Енергоефективність у громадах», що впроваджуються Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

У заході брали участь понад 120 учасників, в тому числі представники п’яти іноземних країн: фахівці центральних та обласних виконавчих органів влади, Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку, органів місцевого самоврядування, науково-дослідних установ і громадських організацій міст-партнерів обох проектів, а також українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст.

Протягом першого дня заходу в рамках трьох секцій проходило обговорення досвіду щодо покращення соціальної інфраструктури, впровадження систем енергоменеджменту, енергетичного моніторингу та бенчмаркінгу в містах-партнерах, а також презентація успішних напрацювань і здобутків українських громад під гаслом «Зміни відбулися!». Саме цього дня Ганна Бабська представила досвід впровадження системи енергетичного менеджменту в нашому місті, який був визнаний одним із системно і логічно правильних в Україні. За що проектом «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, місту Коростеню було присвоєне звання «Energy expert».

Другий день конференції був присвячений розгляду питань, пов’язаних з фасіліті-менеджментом і перспективами його впровадження в Україні, а також було презентовано результати діяльності діалогових платформ з питань енергоефективності, що були створені з метою популяризації та впровадження ініціатив у сфері енергозбереження в комунальному й житловому секторі, роботи з цільовими аудиторіями та громадськістю, а також поширення кращих практик.

Громада Коростеня дякує проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, за неоціненний досвід, знання  та підтримку, які стали для нас зарядом енергії для подальшого розвитку та прагнення до покращень.

Джерело: Коростень Сьогодні

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*