У Житомирі активно впроваджують політику патріотичного виховання молоді – БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

У Житомирі активно впроваджують політику патріотичного виховання молоді

Члени Громадської ради при Житомирському міському голові обговорили питання розвитку патріотичного виховання серед молоді міста під час засідання 29 березня, повідомляє сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Житомирську міську раду.

Житомирські школярі залучені до різноманітних навчально-вихованих заходів з метою формування у молоді національної самосвідомості, поваги до рідної землі та свого народу, здатності зберегти свою національну ідентичність та брати участь у розбудові та захисті своєї держави.

«Національно-патріотичним вихованням молоді в місті займається не лише управління освіти, значний сегмент роботи проводять управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури. Наша спільна робота передбачає визначення першочергових і перспективних заходів, спрямованих на формування соціально-активної життєвої позиції молодих громадян», – пояснює заступник міського голови Матвій Хренов.

Пріоритетом роботи управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради є організація заходів спільно з громадськими організаціями, спортивними федераціями та творчими спілками, що спрямовані на патріотичне виховання молоді міста.

«Цього року активізувалась робота зі скаутською організацією «ПЛАСТ». Якщо ще три роки тому ми реалізували небагато проектів, то на цей рік запланували близько десяти», – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Зокрема, започатковані телевізійні проекти та спортивні заходи, що присвячені волонтерам та військовослужбовцям міста. Міський культурно-спортивний центр впродовж трьох років проводить вистави у Житомирському військовому госпіталі, залучає молодь до плетіння маскувальних сіток та бере участь у волонтерських акціях.

«Ми маємо показувати дітям приклад патріотизму. Сьогодні це військові та волонтери», – зазначає член Громадської ради при Житомирському міському голові Юрій Журбенко.

Патріотичне виховання молоді повинно здійснюватися максимально інтерактивно. Цього року стартують два проекти по створенню відео-роликів на тему Житомира та видатних житомирян. Ці роботи будуть у вільному доступі в Інтернеті та будуть використовуватися під час навчального процесу в загальноосвітніх школах міста.

Члени Громадської ради при Житомирському міському голові підтримали презентації начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук та начальника управління освіти міської ради Валентина Арендарчука.

Джерело: Житомир Сьогодні

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*