У Житомирі врятували від пожежі одразу шість машин – БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

У Житомирі врятували від пожежі одразу шість машин

18 червня о 03:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння одразу 3-х автомобілів, що знаходились на стоянці у м.Житомирі. Телефонував мешканець одного з будинків, розташованих поряд з місцем виникнення пожежі, пише сайт ЖИТО-МИР.

На місце події оперативно виїхали бійці 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Вони встановили, що вогонь загалом охопив 5 автівок. Загоряння з моторних відсівок транспортних засобів вже перейшло до салонів. Також полум’я пошкодило ще 2 автомобілі, що були розташовані поруч, але власники швидко відігнали їх у безпечне місце.

Оцінивши обстановку, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів. Зважаючи на те, що в автівках є легкозаймисті рідини та електропроводка, гасіння вогню проводилось повітряно-механічною піною.

Спільними зусиллями рятувальників 03:30 пожежу локалізували, а о 04:00 ліквідували. Внаслідок надзвичайної події ніхто не постраждав.

На місце пожежі працювало 10 чоловік особового складу та 2 пожежних автомобіля. Причина пожежі встановлюється фахівцями.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*