Українську гривню від кризи врятує метал – БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

Українську гривню від кризи врятує метал

Екс-депутат Василь Горбаль заявив, що курс української гривні восени може протриматися на плаву. Порятунком в цьому буде продажу зерна і металу. Він уточнює, що скачки ціни на нафту ніяк не впливають на курс в Україні, повіжомляє ЖИТО-МИР.

“Добре, що також піднялися ціни на метал, на 36%, на зерно, на 17%. В умовах поточної ситуації це така хороша подушка з точки зору стабілізації курсу. По крайней мере, до осені все буде добре, тому що метал і зерно – основні наші продукти, які ми експортуємо”, – говорить він.

Горбаль уточнює, що кризи в економіці циклічні як в українській економіці, так і в світовій і потрібно бути готовим до нових потрясінь. Більш того в Україні зберігається проблема з кредитуванням бізнесу.

“Ми недавно на банківській конференції обговорювали, що не треба нарікати, що вся система прогнила і немає клієнтів, яких можливо кредитувати, яким можна довіряти – вони є. Але є і такі, які, бачачи, як розвивається система з точки зору, що її завжди можна обійти, вигадують креативне рішення в судах, дуже часто корупційне”, – додає він.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*